Site Rengi


Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

4bmuhendislikhakkimizda

 

2013 yılında kurulan 4B MÜHENDİSLİK, Türk sanayisi ve tasarımcılarını 3 boyutlu baskı teknolojileri ile buluşturmuş ve kısa sürede dijital imalat sektöründe önemli bir konuma ulaşmıştır. Zengin makine parkuru ve teknolojisini, mühendislik bilgisi ve tecrübesiyle birleştiren 4B MÜHENDİSLİK, her türlü ürünün kısa zamanda ve uygun maliyetle temininde müşterilerinden tam not almaktadır.

4B MÜHENDİSLİK prototip üretimi ve düşük adetli seri üretim hizmetlerinin yanı sıra, farklı hızlı kalıplama tekniklerini kullanarak müşterilerinin tasarım ve ürün geliştirmede ihtiyaç duydukları, gerçek ürün olarak da kullanılabilecek nitelikte 3D baskı servisi vermektedir. Bunun yanı sıra 3 Boyutlu Optik Tarama ve modelleme hizmeti de sunan firmamız, tersine mühendislik konusunda uzman bir kadroya sahiptir.

VİZYONUMUZ VE MİSYONUMUZ…

Günümüz teknolojileri sürekli değişen tüketici beklenti ve ihtiyaçlarına uygun yeni çözümler getirmeyi sürdürmekte. Bu yeniliklere öncülük ederek, gelişmiş hızlı imalat teknolojilerine dayalı 3 boyutlu baskı hizmeti ve 3 Boyutlu Optik Tarama hizmeti sunan 4B MÜHENDİSLİK, tersine mühendislik, modelleme, prototip vb. ürün imalatı için doğru çözümler üretmeyi vizyon, müşterilerinin ihtiyaçlarını en kısa sürede ve en kaliteli şekilde karşılamayı ise kendine misyon edinmiştir.

DEĞERLERİMİZ…

4B MÜHENDİSLİK elde ettiği yüksek müşteri memnuniyetini sahip olduğu profesyonel değerlere borçludur:

Termininiz = Terminimiz

Probleminiz = Problemimiz

Uygun maliyetli çözümlerimiz

İhtiyaçlarınızı karşılayan kapasitemiz

Mühendislik hizmetinde 10 yılı aşkın tecrübemiz…